Abbey

 In Wind tegen

Abbey is een werkelijk beeldschone grippet van net twee jaar oud – overigens meer gr- dan -ippet.  Abbey’s eigenaresse bevindt zich in een lastig parket. Ze wil Abbey natuurlijk het liefste bij zich houden, maar haar gezondheid is zodanig dat ze Abbey gewoon niet kan bieden wat ze nodig heeft. En het gevecht tussen ‘wat ik het liefste wil’ en ‘wat het beste is voor Abbey’ is beslecht in de voordeel van Abbey. Die is meer gediend met een nieuw huis, waar ze krijgt wat ze verdient: niet alleen liefde en aandacht, maar ook fijne lange wandelingen en andere grippetgeschikte activiteiten.

Abbey is kerngezond en absoluut zindelijk. Ze houdt erg van beweging en loopt graag en goed los. Voor een windhond luistert ze echt heel goed!

Abbey is intussen al een paar dagen in opvang bij een van een onze opvanggezinnen en ze doet Abbey doet het fantastisch.   Ze vindt aan de fiets lopen heel erg fijn! Of achter een bal of frisbee aanrennen is ook een fijn tijdverdrijf. U ziet op een van de foto’s dat ze  ook lekker kan bankhangen.

We denken dat ze het helemaal niet vervelend zou vinden om samen met een andere (wind)hond te wonen. En dan wel eentje die van spelen en actie houdt. Voor haar is wel van belang dat ze niet hele dagen in haar eentje op het huis moet passen. Maar zeg nou zelf, geen enkele hond heeft alleen thuis blijven als hobby.

Abbey kan prima opschieten met mensen, grote en kleine, maar misschien is het beter als er niet al te kleine kinderen in haar nieuwe huis wonen. Daar is ze domweg niet aan gewend.

Wie denkt dat Abbey wel eens dè hond voor hem of haar kan zijn, wordt uitgenodigd zich te melden bij Rina de Vries, 06 12281478, (Whatsapp en Signal of gewoon bellen mag natuurlijk ook), of per mail naar rina.de.vries@voordewindhond.eu

U kunt de inhoud van deze pagina niet kopiëren